• In English
 • Міністр оборони України взяв участь в урочистому відкритті штабу бригади «ЛитПолУкрбриг»
  опубліковано 25 січня 2016 року о 17:22

  Під час робочого візиту до Республіки Польща Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь в церемонії відкриття штабу багатонаціональної бригади «ЛитПолУкрбриг». У заході також взяли участь Міністр національної оборони Республіки Польща Антоні Мацеревич та Міністр охорони краю Литовської Республіки Юозас Олєкас.

  «Створення спільного військового формування свідчить про високий рівень взаємної довіри та співпраці між нашими державами. «ЛитПолУкрбриг» стане вагомим чинником забезпечення регіональної безпеки на військовому рівні. Сьогодні питання оборонного будівництва є пріоритетом у нашій державі. Від ефективного рішення цього питання залежатиме рівень безпеки України», – наголосив під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак.

  У конференційній залі штабу бригади глава оборонного відомства України взяв участь у спільній нараді, під час якої командування підрозділу ознайомило членів делегацій з етапами формування та планами щодо подальшого навчання та тренінгів військовослужбовців.

  Під час перебування у штабі бригади керівник оборонного відомства оглянув приміщення, ознайомився з умовами несення служби українськими військовослужбовцями та поспілкувався з офіцерами підрозділу.

  У ході спільного брифінгу міністрів оборони трьох країн глава українського оборонного відомства подякував народам та оборонним відомствам Польщі та Литви за підтримку у важкий для країни час.

  «Участь українських військовослужбовців у роботі штабу бригади дає серйозну можливість наблизити підготовку Збройних Сил України до стандартів НАТО. Ми розглядаємо свою участь в діяльності «ЛитПолУкрбриг» як локомотив впровадження передового досвіду у підрозділи Збройних Сил України. Ми ставимо перед собою амбітні цілі щодо успішного реформування відомства і вже бачимо, що хлопці, які раніше проходили підготовку за стандартами НАТО, впевненіше та результативніше діють у бойових умовах, серед них менше втрат. Водночас, спільні навчання корисні не лише для українських військових. Чимало українських хлопців, які зараз знаходяться тут, вже мають досвід бойових дій і діляться ним із європейськими колегами. Це також важливо», – зауважив генерал армії України Степан Полторакпід час спілкування зі ЗМІ.