• In English
 • МІП: Донецька ОДТРК внесла пропозиції щодо відновлення мовлення в зоні АТО
  опубліковано 22 січня 2016 року о 16:27

  1

   

  У Краматорську відбулася зустріч радника Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександра Бригинця з колективом Донецької обласної телерадіокомпанії. Під час зустрічі радник зібрав пропозиції від колективу щодо потреб населення та першочерговості включення українських мовників шляхом встановлення необхідної передавальної техніки та антен, яка виділяється Комісією з питань функціонування телерадіомовлення при МІП.

  Радник із зони АТО повідомив: «Колектив Донецької ОДТРК проводить моніторинг та опитування, що найбільше цікавить місцеве населення - які новини, телеканали. Наша Комісія при МІП робить такі ж дослідження. І тут показники співпадають, оскільки місцеву громадськість сьогодні цікавить відбудова, зокрема, і телевеж. Їм цікаві позитивні дії з боку держави. А найбільше таких новин, про місцевість та регіон, передає обласне телебачення». Олександр Бригинець додав, що Комісія з питань функціонування телерадіомовлення буде діяти, опираючись на зібрані дані та моніторинг.

  Крім того, колектив Донецької обласної державної ТРК порадив врахувати, що після встановлення телевежі на горі Карачун, яке заплановано на квітень 2016 року, прилеглі невеликі регіони та міста покриються сигналом українських телеканалів. Тому виділяти на ці регіони передавачі зараз немає сенсу. Їх краще використати на потреби інших міст.

  Ці пропозиції буде розглянуто на найближчому засіданні Комісії при МІП.

  Нагадаємо, що в рамках роботи моніторингової місії Міністерства інформаційної політики України в зоні АТО, радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець перевіряє інформацію на присутність в ефірі ліцензованого та неліцензованого українського мовлення, в тому числі мовлення Російської Федерації та сепаратистів. Моніторингова група працюватиме вздовж усієї лінії зіткнення.