• In English
 • Впродовж доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 150 транспортних засобів
  опубліковано 22 січня 2016 року о 15:44

  Впродовж доби рятувальники вивільнили із снігових заметів 150 транспортних засобів. Про це повідомив Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький. Зокрема, підрозділи ДСНС вивільнили із снігових заметів 19 автомобілів швидкої медичної допомоги та надали допомогу 280 особам.

  “Впродовж доби підрозділами ДСНС надавалась допомога у доставці бригад обленерго у Білозерському районі Херсонської області до важкодоступних місць для проведення робіт з відновлення пошкоджених ліній електропередач. Крім цього, рятувальники за допомогою пересувних електростанцій забезпечували підключення насосів водонапірних веж для водопостачання населених пунктів на території Білозерського та Бериславського районів, де відсутнє електропостачання”, - зазначив Олег Мельчуцький.

  Бригадами обленерго відновлено електропостачання до 26 населених пунктів. У Миколаївській та Одеській областях електропостачання населених пунктів відновлено повністю. Продовжуються роботи з відновлення електропостачання до 55 населених пунктів у Херсонській області.

  З метою недопущення обмороження і загибелі населення від дії низьких температур, місцевими органами виконавчої влади забезпечено функціонування близько 3 тис. 500 пунктів обігріву, у яких надано допомогу  55 тис. 600 особам.

  За добу відновлено рух автомобільного транспорту на дорогах державного та регіонального значення у Дніпропетровській, Кіровоградській областях, на дорогах державного значення в Одеській областях. Завершується розчистка автодороги державного значення Миколаїв – Кіровоград, де продовжуються снігоочисні роботи. На цій ділянці для надання допомоги облавтодору залучено важку інженерну техніку ДСНС.

  Всього до ліквідації наслідків негоди залучено 2471 чол. та 1258 од. техніки, у тому числі: від ДСНС – 393 чол. і 108 од. техніки; від Укравтодору – 1799 чол. і  1062 од. техніки; від Укренерго – 279 чол. та 88 од. техніки.

  За даними Укргідрометцентру, 23 січня в Україні спостерігатиметься холодна, без істотних опадів, погода з температурою вночі 13-18° морозу, на Лівобережжі та в більшості центральних областей місцями 20-23°, вдень 9-14° морозу; в західних областях та Криму вночі 10-15°, вдень 3-8° морозу (в Карпатах вночі 14-19°, вдень 10-15° морозу). На дорогах ожеледиця. Вітер переважно північно-західний, 3-8 м/с.