• In English
 • З метою посилення фінансової спроможності територіальних громад Уряд здійснив передачу нерухомого майна з державної у комунальну власність
  опубліковано 21 січня 2016 року о 17:37

  Зроблено ще один крок до формування належних матеріально-технічних умов для створення та функціонування музейної справи в рамках сприяння задоволенню національно-культурних потреб населення, зокрема жителів та гостей Рівненської області. У середу, 20 січня, Уряд схвалив відповідне розпорядження. 

  Так, розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про передачу будівлі у м. Здолбунові у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району» передбачено передачу з державної власності зі сфери управління МВС України у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району Рівненської області будівлі для розміщення Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею.

  Рішенням Здолбунівської районної ради від 23.10.2013 № 576 затверджено Положення про Здолбунівський районний історико-краєзнавчий музей Здолбунівської районної ради Рівненської області.

  За результатами узгодженої співпраці МВС України, Мінекономрозвитку та Здолбунівської районної ради Рівненської області прийняте Урядом розпорядження сприятиме завершенню розпочатого у 2011 році процесу створення історико-краєзнавчого музею.