• In English
 • Олександр Светелік: Для відновлення електропостачання в населених пунктах задіяно близько 900 осіб
  опубліковано 20 січня 2016 року о 19:58

  Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік під час брифінгу 20 січня щодо ліквідації наслідків негоди на території України розповів, що для відновлення електропостачання в населених пунктах задіяно близько 900 осіб.

  За словами Олександра Светеліка, відновлення ліній електропередач, що пошкоджені внаслідок негоди, проводять бригади обленерго спільно з іншими державними службами. Так зусиллями дорожніх служб розчищаються замети, що утворилися внаслідок снігопадів, аби техніка та працівники ремонтних бригад мали можливість доступу до пошкоджених ліній електропередач.

  Погода й надалі спричиняє пошкодження уже відновлених ліній, а також інших ліній, що становить певну складність для загального відновлення постачання, - повідомив Олександр Светелік.

  Наразі у відновлювальних роботах задіяно близько 900 осіб.

  Крім Олександра Светеліка, про ситуацію також інформували представники Мінінфраструктури, Мінрегіону, Укравтодору, Укргідрометцентру та керівництво ДСНС України.

  Наступний брифінг з питань ліквідації наслідків негоди на території України відбудеться завтра о 14-00 у приміщенні Державної служби з надзвичайних ситуацій за адресою: вул. О. Гончара, 55 А.