• In English
 • Майже 1000 нових патрульних поліцейських склали присягу у Дніпропетровську
  опубліковано 17 січня 2016 року о 14:56

  Незважаючи на заметіль та холод, урочиста присяга нової патрульної служби на Фестивальному причалі Дніпропетровська відбулася. Близько тисячі нових поліцейських завтра вийдуть у перший патруль. Серед них 200 жінок, 54 демобілізованих бійці АТО, які вирішили продовжити служити рідній країні й у мирному житті. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

  Створення патрульної служби у Дніпропетровську розпочалося ще у червні минулого року з переговорів очільника Дніпропетровщини Валентна Резніченка та Першого заступника Міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе.

  «Я пам'ятаю день, коли ми з Екою Згуладзе планували реалізовувати цей проект у Дніпропетровській області, і зокрема в Дніпропетровську. Тоді навіть не було закону про поліцію. Сьогодні абсолютно інша ситуація. І я дуже сподіваюся, що ми разом доведемо всьому українському народові - всі перед законом рівні: і ви, і я, і будь-який громадянин України», - наголосив Валентин Резніченко.

  Вже всередині липня у Дніпропетровську розпочався набір до нової патрульної служби. Близько 8 тисяч бажаючих подали заявки. Після ретельного відбору навчання розпочали близько тисячі чоловіків та жінок.

  Шість днів на тиждень, по 10 годин на добу, більше 20 дисциплін та 100 тренерів – протягом 3 місяців готували нових патрульних Дніпропетровська. Серед незвичайних предметів – толерантність та стресостійкість. Вже завтра вони вийдуть у свій перший патруль.

  24-річна Тоня за фахом інженер-землевпорядник. Однак з першого дня набору до патрульної поліції у своїх силах не сумнівалася. Подала документи та пройшла «Я давно хотіла, і ось випала така можливість. Навчатися було не складно та цікаво. Переконана, все у нас вийде. Дуже хочу, щоб все, про що ми мріємо, здійснилося», - говорить вже патрульний Дніпропетровська.

  Шлях до патрульної служби 27-річного Сергія лежав через службу в АТО. Звичайний менеджер, що не зміг стояти осторонь подій в країні, з перших днів АТО пішов захищати рідну землю. Демобілізувавшись, зрозумів – й далі продовжить служити країні вже у мирному житті.

  «Не треба бути осторонь, ми маємо активно впливати на розвиток України. Я буду намагатися на 99% поступати по праву, та на 1% - все ж таки по-людськи. Завжди потрібно залишатися людиною. Всі перед законом мають бути рівними і відповідати по закону», - зазначає Сергій.

  Очолив патрульну поліцію Дніпропетровська старший лейтенант Володимир Богоніс, у минулому бойовий офіцер полку «Дніпро-1».

  Свій перший патруль поліцейські Дніпропетровська розпочнуть вже завтра, 18 січня. В одну зміну місто патрулюватимуть 250 поліцейських на більш ніж 90 авто.