• In English
 • Заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський зустрівся з молоддю Вінниччини
  опубліковано 16 січня 2016 року о 13:01

  15 січня  в Міністерстві молоді та спорту заступник Міністра Сергій Митрофанський зустрівся з активною молоддю Вінниччини: соціально активними молодими людьми з кожного району (міста) Вінницької області, які співпрацюють зі структурним підрозділами райдержадміністрації (міськвиконкому), відповідальним за реалізацію молодіжної політики.

  У ході зустрічі учасники обговорили актуальні питання молодіжної політики, зокрема, щодо реформування молодіжної сфери, поставили запитання щодо роботи Міністерства та озвучили проблемні питання молодіжного сектору свого регіону.

  «Ми завжди вітаємо активну молодь та її ініціативи, що спрямовані на участь самої молоді у розвитку державної молодіжної політики, і закликаємо не бути байдужими у творенні власного майбутнього та майбутнього нашої держави. Наша зустріч - це нагода не лише для вас дізнатись багато нового, але і можливість нам почути ваші думки та ідеї щодо напрямків реформування молодіжної політики, які впроваджує Міністерство. Ця робота має базуватися саме на ваших потребах. Тому вітаємо такі ініціативи та дякуємо за вашу активну позицію», – відзначив Сергій Митрофанський.

  Під час зустрічі Сергій Митрофанський зосередив увагу молоді на основних цілях та завданнях реформи молодіжної сфери, інструментах її реалізації, оцінці успішності та останніх результатах роботи Міністерства. Зокрема на формуванні доказової бази реформування молодіжної сфери, яку становить соціологічне дослідження «Молодь України 2015», проведене на замовлення Міністерства молоді та спорту за сприяння агенції ООН в Україні.

  За даними соціологічного дослідження, понад третину опитаних молодих людей (35,5 %) не знають про існування в Україні молодіжних громадських організацій та їх діяльність. Ще 34% опитаних знають тільки про те, що такі організації існують, 21% знають про діяльність молодіжних організацій із ЗМІ, але не відвідують відповідних заходів. 6% української молоді іноді відвідують заходи молодіжних організацій і лише 2% є членами таких організацій.

  «Ця сумна статистика, яку ми разом з вами маємо змінити, тож будьте активним та небайдужими, долучайтесь до формування та реалізації нової молодіжної політики "з молоддю та для молоді», – зазначив Сергій Митрофанський.