• In English
 • За 2015 рік Держфінінспекція в Харківській області забезпечила відшкодування втрат на 42,5 млн. грн.
  опубліковано 16 січня 2016 року о 09:58

  Фахівці Держфінінспекції в Харківській області протягом 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 42,5 млн. грн.

  Органи місцевої влади та самоврядування, керівники підприємств і установ прийняли 190 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій та перевірок, а також за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 87 досудових розслідувань і вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред’явлено 47 позовів щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 64 млн. грн.

  У 170 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано заходи впливу, такі як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень і прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів.

  За недотримання законодавства 943 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 383 – до дисциплінарної та матеріальної, 39 осіб звільнено з посад.