• In English
 • В Ужгороді запрацювала Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України
  опубліковано 15 січня 2016 року о 17:51

  В Ужгороді відбувся брифінг для представників засобів масової інформації з приводу відкриття на базі Закарпатського обласного військового комісаріату Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України. У заході взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, члени громадських організацій.

  Тимчасово виконуючий обов’язки Закарпатського обласного військового комісара полковник Петро Марко поінформував, що головним завданням нової установи є надання безкоштовної кваліфікованої правової допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, військовим пенсіонерам, членам їх сімей, учасникам Антитерористичної операції тощо.

  «Майже три роки тому в оборонному відомстві розпочалося створення мережі регіональних громадських приймалень Міністра оборони України. За цей час вони запрацювали у містах Київ, Вінниця, Одеса, Чернігів, Дніпропетровськ, Львів, Херсон, Рівне, Житомир, Маріуполь, Харків. А сьогодні до них долучився й Ужгород, і віднині мешканцям області не потрібно витрачати час на поїздку до столиці або Львова, аби звернутися зі своїми проблемами до керівництва Міністерства оборони», – зазначив він.

  Керівник Регіональної громадської приймальні майор юстиції Андрій Усов розповів, що в рамках роботи приймальні громадянам надаватимуться юридичні консультації для роз’яснення практики застосування чинного законодавства України та безоплатні консультації з правових питань.

  Також профільну юридичну консультацію та правову допомогу можна отримати у районних та міських військових комісаріатах Закарпатської області. Задля цього щочетверга у робочий час можна звертатися до помічника військового комісара Закарпатського обласного військового комісаріату з правової роботи або юрисконсультів військових комісаріатів.

  З досвіду роботи таких приймальнь у регіонах можна додати, що спектр питань, з якими звертаються громадяни, досить широкий, і здебільшого стосується кадрового та соціального напрямків. Якщо розв’язання питань, з яким звернулася особа, не належить до компетенції Міністерства оборони України, вона отримає роз’яснення, до якого органу державної влади або місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи необхідно звернутися.

   

  Довідково

  Регіональна громадська приймальня Міністра оборони України працює у приміщенні Закарпатського обласного військового комісаріату у вівторок і четвер з 9.00 до 17.00.

  Контактні телефони: (0312) 67-20-67 або (03122) 2-06-73.

  В інші дні можна звертатися щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 9.00 до 18.00 за телефоном гарячої лінії: (03122) 2-06-73.

  Адреса: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22.

  Керівник – майор юстиції Усов Андрій Олександрович.

  Члени громадської приймальні:

  Начальник відділу соціального забезпечення Закарпатського ОВК підполковник Боклах А.І.;

  Старший офіцер групи по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК майор Невеселий П.І.;

  Голова громадської організація «Спілка учасників бойових дій в антитерористичній операції м. Ужгород «Побратими України м. Ужгород» Марчишак М.М. (за згодою);

  Представник Закарпатської обласної громадської організації «Жіноча сила» Касим Н.В.