• In English
 • На аукціонах у Волинській області інвесторам запропонують придбати права на 980 гектарів землі
  опубліковано 13 січня 2016 року о 16:26

  У січні 2016 року на Волині відбудеться 11 земельних аукціонів. Інвесторам запропонують придбати права власності та оренди на  42 ділянки різного призначення державної та комунальної власності. Землі загальною площею майже 980 га розташовані у Турійському, Ківерцівському, Ратнівському, Старовижівському, Ковельському, Локачинському, Рожищенському та Маневицькому районах області.

  На земельні торги виставлять права оренди на 38 ділянок державної власності сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 979,5 гектара. Стартова сукупна ціна річної орендної плати визначена на рівні 699,4 тис. гривень. Практика проведення земельних аукціонів на Волині  свідчить, що в середньому початкова вартість зростає на 30%.

  Чотири земельні ділянки комунальної власності у Турійському районі пропонуватимуться для продажу у власність. Їх загальна площа становить 0,46 га, а стартова вартість – 510,8 тис. гривень.

  У разі успішного проведення аукціонів кошти, отримані за земельні ділянки, поповнять державний та місцеві бюджети. Під час прозорих та конкурентних торгів надходження можуть становити мінімум 1,2 млн. гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».