• In English
 • Арсеній Яценюк: "Тариф на тепло прив'язується до зовнішньої температури. ТКЕ не зможуть перекладати свої витрати на кишені громадян"
  опубліковано 13 січня 2016 року о 13:45

  Згідно з рішенням Кабміну, формування тарифу на теплопостачання прив’язується  до зовнішньої температури. Підприємства теплокомуненерго повинні чітко усвідомити, що вони не зможуть перекладати свої витрати на кишені громадян країни, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 13 січня.

  Арсеній Яценюк звернувся до Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка провести селекторну нараду з підприємствами теплокомуненерго: «Поясніть їм, що газ треба економити, а рахунки треба виставляти тільки за те, що громадяни країни отримали тепло в своїх квартирах».

  Він також підкреслив, що ознайомився із вже надісланими до громадян «платіжками», «які не відповідають чинному закону і в яких облгази вставляють додаткові витрати на транспортування природного газу, які не передбачені чинним законодавством».

  Арсеній Яценюк доручив Міністерству юстиції України перевірити правові підстави відповідного рішення Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг.