• In English
 • Землевпорядники Полтавщини щотижня розглядають понад 2,5 тисячі звернень
  опубліковано 11 січня 2016 року о 16:52

  До органів земельних ресурсів Полтавської області у 2015 році для реєстрації земельних ділянок та отримання витягів із Державного земельного кадастру звернулись 135 499 громадян. Землевпорядники опрацювали 133 914 заяв, що становить 99% від загальної кількості. У середньому спеціалісти землевпорядної служби Полтавщини щотижнево розглядають понад 2,5 тисячі звернень громадян.

  З початку функціонування Національної кадастрової системи державні кадастрові реєстратори Полтавської області опрацювали 330 609 звернень. Із цієї кількості 129455 заяв стосувались реєстрації земельних ділянок та 201 154 звернень - видачі витягів з Державного земельного кадастру.

  Спеціалісти територіальних органів земельних ресурсів під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.