• In English
 • Мінмолодьспорту спільно із благодійниками подарували спортивно-казкове свято для дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей воїнів-учасників АТО
  опубліковано 06 січня 2016 року о 15:03

  За сприяння Міністерства молоді та спорту декілька сотень дітей воїнів-учасників АТО, дітей-сиріт та дітей з інвалідністю – отримали змогу безкоштовно переглянути льодове шоу «Лускунчик» у Палаці спорту.

  «Дуже важливо у ці новорічні та різдвяні свята не забувати про тих, хто потребує нашої підтримки, турботи та уваги. Днями до нас завітала група дітей воїнів-учасників АТО. Ми влаштували їм екскурсію по НСК «Олімпійський», а потім зводили їх на унікальне льодове шоу «Лускунчик» у Палаці спорту. Такі ж безкоштовні запрошення отримали дітки з інвалідністю та діти-сироти», - зазначив Ігор Жданов.

  Зокрема, Міністр передав 150 запрошень дітям-сиротам під час благодійного заходу, який щорічно проводить БФ «Сироти – наші діти» Наталії Уварової.

  «Дякую концертній агенції «Аншлаг» за надані квитки. І особисто хочу подякувати пані Наталії, спортсменці, представниці ковзанярського спорту - за її багаторічні особисті зусилля, спрямовані на підтримку дітей-сиріт. Також щиро дякую всім спортсменам-фігуристам, які задіяні у шоу «Лускунчик». Разом ми подарували дітям справжню казку, безліч вражень та яскравих емоцій», - зазначив Ігор Жданов.

  Перше національне льодове шоу «Лускунчик» є унікальним в своєму роді. Це повністю український проект європейського рівня із сучасними спецефектами в якому органічно поєднується театральна і хореографічна постановка, інтерпретація відомої казки, а також спорт. У виставі задіяні 35 професійних фігуристів та сотні яскравих костюмів. Головним постановником шоу є Дмитро Дмитренко – чемпіон Європи та багаторазовий чемпіон України з фігурного катання. Музичний супровід забезпечує Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України.