• In English
 • Павло Петренко: В урядовому проекті держбюджету не було пункту, який відстрочує запуск системи електронного декларування до 2017 року
  опубліковано 04 січня 2016 року о 17:58

  В проекті бюджету, який Уряд подавав на розгляд Верховної Ради, не було пункту, який відстрочує запуск системи електронного декларування до 2017 року. Про це заявив Міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці у Фейсбуку.

  «Сьогодні зі ЗМІ дізнався про те, що нібито в Законі про бюджет звідкілясь з’явився пункт, який відстрочує запуск системи електронного декларування до 2017 року. Із впевненістю заявляю - в проекті бюджету, який Уряд подавав на розгляд Верховної Ради, такого пункту не було і не могло бути», - написав Павло Петренко.

  Міністр запевнив, що «Кабінет Міністрів уже розробив і найближчим часом внесе до Парламенту правки до Закону про бюджет, які відмінять даний пункт».

  Окрім того, як зазначив Павло Петренко, «Уряд вимагатиме провести розслідування, аби виявити, яким чином ця правка з’явилася у фінальному тексті документу».

  «Як би комусь не хотілося, ми не дамо зупинити процеси євроінтеграції та боротьби з корупцією в Україні!» - резюмував Павло Петренко.