• In English
 • На території України функціонують пункти обігріву громадян
  опубліковано 04 січня 2016 року о 17:28

  У зв’язку із різким пониженням температурних показників за рішенням місцевих органів влади у регіонах України розгорнуто та функціонують стаціонарні пункти обігріву у приміщеннях місцевих органів влади, лікарнях, тощо. З метою надання допомоги місцевим органам влади в організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей у зв’язку із погіршенням погодних умов рятувальники ДСНС України розгорнули мобільні пункти обігріву на базі наметів та автомобілів підвищеної прохідності в місцях масового перебування людей.

  У зазначених пунктах цілодобово чергують представники місцевих органів влади, Товариства Червоного Хреста України та рятувальники.

  Наразі на території держави функціонує 2080 пунктів обігріву, з яких 2026 – розгорнуто місцевими органами влади та 54 – підрозділами ДСНС України. У разі ускладнення погодних умов в місцях масового перебування людей, на автошляхах оперативно будуть розгорнуті додаткові мобільні пункти обігріву.

  Пункти призначені для громадян, які постраждали внаслідок зимової негоди та забезпечення умов життєдіяльності особового складу аварійно-рятувальних формувань, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій у несприятливих погодних умовах.