• In English
 • Новий рік Мін'юст розпочав Всеукраїнським флешмобом із видачі свідоцтв про народження
  опубліковано 04 січня 2016 року о 15:43

  Сьогодні в усіх містах України, які долучилися до пілотного проекту Міністерства юстиції з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках, рівно о 13:00 пройшов флешмоб. Перші документи отримали малюки, які народилися у новорічні свята – з 31 грудня по 3 січня.

  За словами Першого заступника Міністра юстиції Наталії Севостьянової, сьогодні у 22 регіонах країни, де вже працює один із найпопулярніших сервісів Мін’юсту – вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологому будинку – одночасно проводився флешмоб із вручення перших документів малюків молодим мамам, які народили у період з 31 грудня по 3 січня.

  «Після свят Міністерство юстиції свій перший робочий день розпочало з чудової та позитивної події. Для того, щоб популяризувати наші сервіси, які вже працюють по всій Україні і стосуються різних сфер життя, ми сьогодні запустили всеукраїнський флешмоб», - зазначила Перший заступник Міністра юстиції.

  За її словами, всі українці вже на практиці можуть спробувати нові зручні сервіси Мін’юсту: зареєструвати нерухомість та бізнес, отримати он-лайн документи з реєстрів, і послуги, які Міністерство юстиції передало місцевим органам влади та нотаріусам.

  «Усі зможуть скористатися сервісами Мін’юсту і зрозуміти, що держава може надавати дуже зручні сервіси, які просто отримати і які асоціюються виключно з позитивними враженнями. Сподіваємося, що в подальшому всі сервіси Мін’юсту приноситимуть українцям задоволення, а українці забудуть, що таке бюрократія і зрозуміють, що держава і якісні сервіси – це синоніми», - резюмувала Наталія Севостьянова.

  Начальник Головного територіального управління юстиції у Києві Станіслав Куценко у свою чергу подякував усім, хто причетних до запуску цього пілотного проекту.

  «Віднині матір за одну добу може отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. Це є першим вагомим кроком до створення он-лайн будинку юстиції, який передбачає отримання послуг юстиції он-лайн, навіть, не виходячи з дому», - зазначив він.

  У перший робочий день нового року Наталія Севостьянова вручила свідоцтва шістьом малюкам, які народилися напередодні у Київському пологовому будинку №1. Серед них була й 1 двійня.