• In English
 • Мінрегіон постійно відслідковуватиме ситуацію з газопостачанням у Генічеську
  опубліковано 04 січня 2016 року о 14:34

  Створено координаційний центр, який проводитиме моніторинг ситуації в Генічеську. Відповідне розпорядження підписав Віце-прем’єр-міністр України Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

  «Центр розв’язуватиме невідкладні проблеми життєзабезпечення населення міста, зокрема, забезпечення стабільного газопостачання об’єктів соціальної інфраструктури  та споживачів», - пояснив Геннадій Зубко.

  Очолив центр заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк. До його складу увійшли представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства соціальної політики України, НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укртрансгаз» та Херсонської обласної державної адміністрації.

  Як повідомлялось, 2 січня у місті Генічеськ через різке зниження температури повітря зменшився тиск на комунальному газопроводі. У результаті в абонентів у двох п’ятиповерхівках не працювало газове автономне опалення.

  Відповідно, дві газорозподільні станції Харківтрансгазу були переведені з автоматичного на ручне керування. Станом на 06:00 3 січня газопостачання в багатоповерхівках відновлено. Наразі залишаються проблеми з газопостачанням 400 абонентів приватного сектору.