• In English
 • Арсеній Яценюк: Як виходять з кризової ситуації? Стиснути зуби і робити свою роботу
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 19:42

  З кризової економічної ситуації треба виходити «виключно економічними засобами і методами та політичною єдністю і відповідальністю всіх політичних сил». Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 29 грудня, під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

  Відповідаючи на запитання щодо заяв партнерів по коаліції стосовно виходу з кризової економічної ситуації і змін в Уряді та перевиборів, Арсеній Яценюк зазначив: «Я можу сказати, як виходять з кризової економічної ситуації. Виключно економічними засобами і методами і політичною єдністю і відповідальністю всіх політичних сил».

  «Коли країна знаходиться у стані війни, коли Україна втратила 20% економіки, коли 5% валового внутрішнього продукту відправляється на фінансування національної безпеки і оборони, коли нам необхідно фінансувати військо, коли нам треба далі проводити реформи, дуже непрості, - нам треба просто взяти приклад з наших інших партнерів. Наприклад, Польща, яка не була в стані війни, але яка 14 років крок за кроком і день за днем проявляла політичну відповідальність, проводила складні і непопулярні реформи, але стала членом Європейського Союзу», - наголосив він.

  «Тому моя відповідь, як вийти з економічної ситуації: стиснути зуби, в першу чергу українським політикам, і робити свою роботу. А потім історія всіх розсудить. Ту роботу, яку ми робимо сьогодні», - підкреслив Прем’єр-міністр України.