• In English
 • На Полтавщині надходження від продажу прав оренди землі склали 2,6 мільйона гривень
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 17:37

  У 2015 році надходження до бюджетів місцевих громад Полтавщини від продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення склали 2,6 млн. гривень.

  На земельних торгах з початку року землевпорядники продали права оренди на 22 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель становить 377,2 гектара. За підсумками проведених конкурентних торгів середній розмір орендної плати за один гектар на 45 % перевищив середній показник по області. Плата за користування одним гектаром землі становила 2,1 тис. грн., а по ріллі 2,51 тис. гривень. За оренду земель інвестори щорічно сплачуватимуть до бюджетів місцевих рад 793 тис. гривень.

  Землевпорядники включили до переліку інвестиційно-привабливих земель 89 ділянок площею 1 356 гектарів. Землі державної власності мають сільськогосподарське призначення. По 19 земельних ділянках (440,36 га) на території Диканського району оголосили конкурси з відбору виконавця земельних торгів та проведення робіт із землеустрою й оцінки. Переможця визначать у січні 2016 року.

  Довідково:

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».