• In English
 • Олексій Павленко: 10 підприємств отримали дозвіл на експорт молочної продукції до ЄС
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 16:05

  «10 українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС. Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній із виробництва молока і переробки молочних продуктів до офіційного списку затверджених експортерів у ЄС. З 10 січня 2016 року ці підприємства зможуть поставляти продукцію до Європейського Союзу», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

  За його словами,  доступ до європейського ринку відкриває широкі можливості для розвитку молочної галузі та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво.

  Олексій Павленко наголосив, що отримання європейських сертифікатів якості підтвердило відповідність української молочної продукції міжнародним нормам та стандартам, завдяки чому нам вдалося увійти на ринок ЄС і тим самим розширити експортний потенціал вітчизняного агросектору.

  «Крім того, європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не тільки на європейській, а й на інші ринки, наприклад – Азії та Африки. Відкриття європейського ринку змушує нас по-новому поглянути на важливість підвищення якості вітчизняної продукції. Молочна галузь має великі перспективи, які можуть стати реальністю завдяки  реформуванню виробництва та дотриманню виробничих процедур», – додав Міністр Олексій Павленко.

  Довідково

  Перелік підприємств, які отримали дозвіл на експорт молочної продукції до ЄС: ТОВ «Люстдорф»

  ТОВ «Молочний дім»

  ПАТ «Житомирський маслозавод»

  Філія ПАТ «Яготинський маслозавод», «Яготинське для дітей»

  ПрАт «Лакталіс-Миколаїв»

  ТОВ «Гадячсир»

  Недригайлівський сирцех філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось»

  Філія «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось»

  ПАТ «Золотонівський маслоробний комбінат»

  Філія «Менський сир» ПП КФ «Прометей»