• In English
 • Арсеній Яценюк назвав чотири стратегічні цілі Уряду
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 16:49

  Стратегічні цілі Уряду – членство в ЄС і НАТО, відновлення територіальної цілісності, економічне зростання, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 29 грудня, під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

  Глава Уряду підкреслив, що серед стратегічних цілей, які ставить перед собою Уряд України – геополітична – це, членство України в Європейському Союзі: «Саме на це спрямована вся наша програма реформ і змін в Україні».

  «З безпекової точки зору, немає сумніву про те, що Україна повинна стати членом НАТО. Це основна мета реформи оборонного і безпекового сектору країни. І на це спрямовуються сотні мільярдів ресурсів з державного бюджету України. Саме на це  спрямована наша  чітка співпраця між Україною і Альянсом, і Альянс передбачив п’ять трастових фондів, щоб Україна фактично наближалася до членства в НАТО», - наголосив він.

  Третя ціль, підкреслив Арсеній Яценюк, - національна: «Це відновлення територіальної цілісності і суверенітету української держави. Це означає повернення Донецька, Луганська і Автономної Республіки Крим під повний контроль української влади».

  Четверта ціль – економічна: «Вона полягає в рості грошових доходів громадян і створенні робочих місць в країні, підвищенні добробуту українських громадян».