• In English
 • У НКРЕКП обговорили з громадськістю нормативно-правову базу для забезпечення діяльності підприємств комунтеплоенергетики
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 10:14

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вчора провела консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему «Нормативно-правова база НКРЕКП для забезпечення діяльності підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства. Проблеми та виклики».

  У консультаціях з громадськістю взяли участь представники Громадської ради при НКРЕКП, Федерації профспілок України та інших інститутів громадянського суспільства, а також представники КМДА, тепло- та водопостачальних компаній.

  Засідання за круглим столом відбулося за участю профільних департаментів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

  У зв’язку із змінами, які внесені в постанову Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Комісією були розроблені низка проектів постанов НКРЕКП, що оприлюднені на власному веб-сайті для отримання зауважень та пропозицій.

  Зокрема, під час круглого столу були розглянути такі презентації:

  - Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води;

  - Порядки формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

  Голова Громадської ради Василь Котко проінформував присутніх про зауваження та пропозиції ради до зазначених проектів.

  Під час заходу відбувалася плідна дискусія між присутніми.

  Представники Комісії запевнили, що всі пропозиції, які надійшли від громадськості та експертів, будуть розглянуті, та у разі їх доцільності – враховані.

  Протокол та звіт за результатами проведених консультацій з громадськістю будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП.