• In English
 • Оголошення про проведення повторного конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 09:04

  За результатами конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – конкурс) обрано трьох з п’яти кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Національне агентство), яких Кабінетом Міністрів України 11 грудня цього року призначено на посади.

  Для визначення двох кандидатів на вакантні посади членів Національного агентства Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 25 грудня 2015 року № 1379 про проведення повторного конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства.

   

  До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають таким вимогам:

  є громадянами України;

  досягли 35-річного віку;

  мають вищу освіту;

  володіють державною мовою;

  здатні за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем, станом здоров’я виконувати службові обов’язки члена Національного агентства.

   

  Для участі у конкурсі кандидат на посаду члена Національного агентства з питань запобігання корупції подає до конкурсної комісії такі документи:

  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на проведення спеціальної перевірки та згоди на обробку персональних даних відповідно до закону та заяву, передбачену Законом України «Про очищення влади»;

  копію паспорта громадянина України;

  автобіографію, що повинна містити прізвище (усі прізвища у разі зміни), ім’я (усі імена, в тому числі у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях, у тому числі в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією протягом року, що передує року подання заяви (незалежно від тривалості), контактний номер телефону та адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;інші документи, передбачені законом, для проведення спеціальної перевірки.

   

  Кандидат на посаду члена Національного агентства може подати також додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і ділової репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

   

  Документи приймаються через Міністерство юстиції України (м. Київ, пров. Рильський, 10, каб. 205) з 9:00 до 18:00 з 04 по 18 січня 2016 року (контактна особа – Дячок Тетяна Омелянівна, тел.: (044) 271-16-37, (044) 271-16-87).