• In English
 • Держфінінспекція в Черкаській області за січень - листопад 2015 року відшкодувала втрат на 37 млн. грн.
  опубліковано 28 грудня 2015 року о 09:40

  Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом 11 місяців 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 36,8 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 104 управлінські рішення.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 50 досудових розслідувань.

  Задля максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 19 позовів на загальну суму понад 6,4 млн. грн.

  У 309 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

  За вчинені фінансові порушення 651 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 145 – до дисциплінарної та матеріальної, 17 осіб звільнено із займаних посад.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 19 млн. грн.