• In English
 • Арсеній Яценюк: Ми повернули "Нафтогазу" 3 мільярди гривень боргу компанії Дмитра Фірташа "Ostchem"
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 19:00

  «Внаслідок кримінального провадження МВС і наших жорстких та чітких дій, НАК «Нафтогаз України» отримав повну суму заборгованості з компанії «Ostchem», яка належить Дмитру Фірташу, - 3 мільярди гривень», - заявив на засіданні Уряду у п’ятницю, 25 грудня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Арсеній Яценюк нагадав, що компанія «Ostchem» Дмитра Фірташа мала перед Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» борги у розмірі 3 мільярди гривень з 2010 року.

  «Міністерство внутрішніх справ порушило кримінальне провадження, арештувало активи компанії «Ostchem». І внаслідок цього кримінального провадження і жорстких та чітких дій, НАК «Нафтогаз України» отримала повну суму заборгованості з компанії «Ostchem», яка належить Дмитру Фірташу», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду висловив вдячність персонально Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, слідчим і Голові правління НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву «за те, що ми повернули державній компанії 3 мільярди гривень, на які майже ніхто не сподівався».

  «Це і є реальна боротьба з корупцією. Це і є реальна деолігархізація країни. Це тільки перші кроки, але 3 мільярди гривень – це серйозний крок», - додав Арсеній Яценюк.