• In English
 • На лінії розмежування в районі Пищевика почав функціонувати новий контрольний пункт в'їзду-виїзду
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 10:24

  Сьогодні в Донецькій області почав функціонувати новий контрольний пункт в'їзду-виїзду «Пищевик», який знаходиться поблизу однойменного населеного пункту в Волноваському районі. Відкриття КПВВ відбулося за участі очільника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського та начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби Сергія Бідило, а також представників органів місцевого самоврядування і Донецького прикордонного загону.

  Новий контрольний пункт розташовується на напрямку «Маріуполь – Новоазовськ», на якому до цього функціонував КПВВ «Гнутове». На «Пищевику» прикордонники продовжуватимуть здійснювати контрольні та пропускні заходи, які направлені на стабілізацію ситуації щодо пропуску осіб та задля збільшення пропускних можливостей на лінії розмежування.

  Контрольний пункт має пропускну спроможність до 4500 осіб та до 2500 транспортних засобів, що вдвічі більше, ніж на «Гнутовому», який в середньому за добу перетинало 2500 осіб та 600 транспортних засобів. В обох напрямках руху функціонуватиме по дві смуги для оформлення автотранспорту та по 1 смузі для оформлення осіб у пішому порядку. Контрольно-перевірочні та пропускні заходи будуть здійснюватися з 7 до 17 години.

  Відкриття даного контрольного пункту дозволить створити комфортні умови для людей та мінімізувати черги на даному напрямку, особливо це актуально з наближенням Новорічних та Різдвяних свят, оскільки в цей період очікується збільшення пасажиро-транспортного потоку в усіх контрольних пунктах в'їзду-виїзду.