• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 09:26

  У контрольних пунктах в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування відмічалось певне зменшення пасажирського потоку на окремих напрямах, особливо на «Новотроїцькому». Поряд з тим збільшення кількості транспортних засобів фіксувалось на  КПВВ «Зайцеве» та «Мар’янка».

  Для забезпечення належного пропуску громадян та недопущення накопичення транспорту на кілька годин продовжувався термін роботи окремих контрольних пунктів та задіяна додаткова кількість прикордонних нарядів.

  Загалом через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 8590 осіб та 1370 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» - 6150 осіб та 1580 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 7935 осіб та 2175 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 1885 осіб та 315 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 3010 осіб.

  Сьогодні на ліній розмежування, між силами АТО та незаконними збройними формуваннями, з метою стабілізації ситуації щодо пропуску громадян та збільшення пропускних можливостей, розпочинає роботу новий контрольний пункт в'їзду-виїзду «Піщевик». Він розташовується на напрямку «Маріуполь – Новоазовськ», на якому до цього функціонував КПВВ «Гнутове».

  Загалом сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд та в’їзд до неконтрольованої територію очікувало 230 та 300 автівок відповідно. На «Мар’їнці» перебувало 350 та 300 транспортних засобів, які знаходилися в напрямку виїзду до неконтрольованої території та в зворотному напрямку відповідно. Крім того на КПВВ «Новотроїцьке» на в’їзд перебувало 200 та 300 автівок на  виїзд до неконтрольованої території.