• In English
 • Національна поліція України і КМДА підписали Меморандум про співпрацю
  опубліковано 23 грудня 2015 року о 19:16

  Документ передбачає заходи щодо зміцнення громадської безпеки та порядку в місті Києві, підвищення ефективності протидії злочинності, захисту прав і свобод людини, вжиття заходів з благоустрою, створення умов, сприятливих для життєдіяльності киян та гостей столиці. Також одним із завдань є досягнення нового рівня безпеки в м. Київ.

  Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе і Київський міський голова Віталій Кличко підписали Меморандум про співпрацю. Пріоритетними напрямами документу визначено створення міської системи відеонагляду, зокрема – відеофіксації номерних знаків транспортних засобів на виїздах з Києва, мостових переходах, маршрутах руху транзитного транспорту, ключових перехрестях та на об'єктах міської інфраструктури, серед яких – суб'єкти підприємницької діяльності, комунальні підприємства тощо.

  Також передбачається встановлення систем відеоспотереження в закладах торгівлі, аптеках, автозаправних комплексах, ломбардах, розважальних закладах, закладах громадського харчування, на об'єктах комунальної власності, парковках, а також на прилеглій до зазначених об'єктів території.

  Згідно з Меморандумом, Київська міська державна адміністрація має забезпечити додаткові місця для зберігання тимчасово затриманих поліцією транспортних засобів, а також забезпечення послуг їхньої доставки.

  Крім того, документ передбачає введення обов'язкової оперативної взаємодії між поліцією та членами київських громадських формувань з охорони громадського порядку, координації їх діяльності тощо.

  Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе зазначила, що поліція і міська влада Києва повинні робити все для того, аби спільний проект безпечного Києва почав функціонувати. Така необхідність є не лише у жителів столиці, але й у туристів з усього світу, які відвідують місто.

  "Київ повинен "задавати тон" у справі створення безпечного міста", – підкреслила Хатія Деканоідзе.