• In English
 • Посли країн Групи Семи, Північної Європи та Балтії підтримують зусилля Уряду для схвалення держбюджету та податкових змін
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 18:41

  У понеділок, 22 грудня, оприлюднено заяву керівників дипломатичних місій держав-членів Групи Семи (Великої Британії, Італії, Канади, Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Франції і Японії), стосовно голосування у Верховній Раді України ключових елементів законодавства, в т.ч. Державного бюджету на 2016 рік та доповнень до Податкового кодексу України.

  «Ми повністю підтримуємо зусилля Уряду з досягнення дієвої домовленості, що відповідає реформаторським зобов'язанням України в рамках її програми співробітництва з  МВФ. Ухвалення збалансованого з фіскальної точки зору бюджету є життєво важливим для оздоровлення української економіки та стабільності, а також для подальшого надання фінансової підтримки міжнародними партнерами України», - наголошується в заяві.

  Посли країн-членів Групи Семи закликають депутатів Верховної Ради України підтримати запропонований Урядом законодавчий пакет: «Реформи, з яких Україна взяла на себе зобов'язання відповідно до програми її співробітництва з МВФ, стануть вирішальним чинником відновлення економічної стабільності і повернення України на шлях до зростання і процвітання. Ми закликаємо депутатів Верховної Ради України до дбайливого виконання своїх повноважень, аби не ставити під загрозу цю програму».

  Заяву глав дипмісій держав-членів «Групи Семи» підтримали також посли країн Північної Європи та Балтії  - Данії, Естонії, Фінляндії, Латвії, Литви, Норвегії та Швеції.

  «Державний бюджет на 2016 рік разом із доповненнями до Податкового кодексу мають бути збалансованими з фіскальної точки зору та не суперечити зобов’язанням України перед Міжнародним валютним фондом», - йдеться в документі.

  У заяві наголошується, що запропонований Урядом України проект державного бюджету «повною мірою відповідає цим важливим вимогам».

  «Ми закликаємо всі політичні сили в Україні об’єднатись навколо відповідальної економічної політики, яка сприятиме відновленню економічної стабільності та створенню умов для зростання», - підкреслюється в заяві Послів країни Північної Європи та Балтії.

  Заява Послів країн-членів Групи Семи: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/08/03__Politik/G7__statement__22122015.html

  Заява послів країн Північної Європи та Балтії в Києві щодо Державного бюджету та доповнень до Податкового кодексу: http://www.swedenabroad.com/uk-UA/Embassies/Kiev/-4/1/-----------------sys/