• In English
 • У планах Держкомтелерадіо - досягти повного покриття Донбасу теле-радіосигналом Донецької і Луганської філій НТКУ
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 17:22

  «Відновити роботу Донецької і Луганської філій НТКУ було надзвичайно важливо в контексті нейтралізації інформаційного впливу з боку Російської Федерації», - зазначив на засіданні колегії Держкомтелерадіо Голова відомства Олег Наливайко, підсумовуючи роботу за рік.

   Відновлення мовлення в Донецькій області сталося 27 лютого 2015 року з базової станції, створеної абсолютно з «нуля» і за рекордно короткий термін. Луганська обласна державна телерадіокомпанія відновила  свою роботу в квітні  2015 року в Сєвєродонецьку.

  «Стратегія Держкомтелерадіо полягала в тому, щоб розвернути вектор поширення сигналу зі східного на західний і якнайшвидше, - розповів Олег Наливайко. - Вже з жовтня канал ДоТеБе транслюється вісьмома передавачами.  З грудня розпочато технічне радіомовлення в Fm діапазоні, яке буде поширюватися трьома передавачами на так звану «сіру зону»,  готується до встановлення передавач потужністю в 25 кіловат в Часовому Яру, який працюватиме на середніх хвилях. Сигнал Луганського державного радіо і  телебачення розповсюджують зараз 12 аналогових телепередавачів, 4 цифрових та 3 FM.»

  Як зауважив Олег Наливайко,  наступний крок – збільшення потужності передавачів. У планах – досягти повного покриття вільної частини Донецької області і поетапного охоплення всієї території  Донбасу.