• In English
 • Олег Наливайко: Повноцінний запуск Національної суспільної телерадіокомпанії очікується в другому кварталі 2016 року
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 17:08

  Повноцінний запуск Національної суспільної телерадіокомпанії очікується в другому  кварталі 2016 року. Про це повідомив на брифінгу 22 грудня Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. Нині всі державні регіональні телерадіокомпанії увійшли в НТКУ в якості філій. З 1 лютого 2016 очікується фактичне припинення діяльності НТКУ та її остаточне перетворення в суспільну телерадіокомпанію.

  У той же час невирішеним є питання з «Укртелефільмом», керівництво якого перешкоджає реорганізації. На думку Олега Наливайка, причиною такої поведінки є наявність на території студії багатоповерхового будинку з «нерозподіленими квартирами», який керівництво «Укртелефільму» «чомусь вважає не державною, а своєю особистою власністю». «Ми звернулися з цим питанням до МВС, вже відкрито дві кримінальні справи», - підкреслив глава відомства.

  Олег Наливайко зазначив, що в першому кварталі фінансування всіх плануючих увійти в НСТУ юросіб буде відбуватися в рамках старого законодавства і, згідно з бюджетом, всього на 2016 рік передбачена сума в розмірі 647 млн. ​​грн.

  «Фінансування по-новому (а це не менше 0,2% видатків загального фонду Держбюджету за минулий рік) почнеться в квітні. За законом це 1 млрд. 100 млн. грн. (на цей рік)», - підкреслив глава Держкомтелерадіо. Контроль над розподілом бюджету, як додав він, матиме наглядова рада, яка складається з 17 осіб, розподілом коштів займатиметься правління НСТУ. Редакційна рада суспільного мовника буде сформована на паритетних засадах і складатиметься з представників наглядової ради та представників від трудового колективу.