• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 21 грудня 2015 року о 09:37

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб та транспортних засобів, залишається динамічною та контрольованою. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

  Учора  у всіх контрольних пунктах в'їзду/виїзду, окрім «Мар’їнки»,  спостерігалося значне зменшення пасажиро-транспортного потоку у порівнянні з минулою добою. Загалом через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 5759 осіб та 1050 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» - 4539 осіб та 1385 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 5740 осіб та 1814 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2140 осіб та 460 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2378 осіб.

  Щоб забезпечити належне та оперативне оформлення громадян, продовжувався термін роботи окремих контрольних пунктів в’їзду/виїзду та були задіяні додаткові прикордонні наряди.

  Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Мар’їнка» в напрямку виїзду на неконтрольовану територію очікувало на оформлення 100 та 130 автівок відповідно. Черга в зворотному напрямку складала 50 транспортних засобів на «Зайцеве», а на КПВВ «Мар’їнка» – 120. На «Новотроїцькому» перебувало по 30 автомобілів в обидві сторони. Крім того, на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Гнутове» 60 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, а черга на виїзд складала 10 автівок.