• In English
  • Уряд прийняв постанову щодо питань підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині забезпечення озброєнням, військовою і спеціальною технікою Національної гвардії
    опубліковано 19 грудня 2015 року о 10:18

    Кабінет Міністрів України 18 грудня 2015 року на засіданні Уряду прийняв постанову №1047 Деякі питання підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині забезпечення озброєнням, військовою і спеціальною технікою Національної гвардії.

    Постановою врегульовуються питання надання у 2015 році державних гарантій обсягом 1 млрд. гривень для забезпечення виконання боргових зобов’язань за кредитом (позикою), що залучається державним підприємством “Укроборонсервіс” (дочірнє підприємство Державної компанії “Укрспецекспорт”) з метою оснащення Національної гвардії України необхідною військовою технікою, озброєнням його комплектуючими, а також боєприпасами та іншими виробами військового призначення.

    Реалізація постанови дозволить підвищити безпеку держави, адже Національна гвардія України матиме належне матеріально-технічне забезпечення для виконання покладених на неї завдань, у тому числі під час проведення антитерористичних операції.