• In English
 • Голова Казначейства перебувала з робочою поїздкою на Рівненщині
  опубліковано 18 грудня 2015 року о 17:27

  18 грудня  на Рівненщині з робочою поїздкою перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз,  в рамках якого  відвідала Дубенське управління Казначейства та управління Казначейства у Радивилівському, Демидівському та Млинівському районах Рівненської області, та  провела наради   з їх трудовими колективами.

  Під час нарад Тетяна Слюз акцентувала увагу на пріоритетних напрямках розвитку Казначейства, перевагах від переходу на централізацію обслуговування державного бюджету за видатками, а також надала роз’яснення з питань, що виникають у роботі з системою дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт казначейства – Казначейство».

  Крім цього, під головуванням Тетяни Слюз відбулась розширена нарада за участі першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови   Рівненської обласної ради, керівників фінансових органів області, міста та районів, розпорядників бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів області. На ній очільниця Казначейства висвітлила новації в роботі органів Казначейства у процесі обслуговування бюджетних коштів, проблемні аспекти, пов’язані з казначейським обслуговуванням міських, селищних та сільських бюджетів, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, а також бюджетів новостворених  об’єднаних територіальних громад, акцентувала увагу на безумовному виконанні Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

  Також, перебуваючи  в обласному центрі, Тетяна Слюз  відвідала управління  Казначейства у місті Рівному та у Рівненському районі і Головне управління Казначейства області, де провела робочу нараду з їх трудовими колективами. Ключовими питаннями наради були питання дотримання органами Казначейства вимог технологічних регламентів, впровадження централізованого сховища інформації, вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів та впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів. В тому числі, Голова Казначейства наголосила  на необхідності належної організації роботи у процесі завершення 2015 бюджетного року.