• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з нагоди Дня дипломатичної служби України
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 09:00

  Дорогі та шановні друзі!

  Сердечно вітаю Вас із професійним святом!

  Дипломат має бути водночас істориком і економістом, політологом і психологом; самовіддано любити свою Вітчизну і беззастережно захищати її там і тоді, де і коли вона цього потребує. У часи військової агресії, розв’язаної проти нашої країни, роль української дипломатії багаторазово зростає. Від Вашої професійності, невтомності, інтелектуальної сили і самопожертви залежить надійність підтримки світом нашого героїчного народу, його свободи, його європейських прагнень.

  У справі відстоювання суверенітету і територіальної цілісності України дипломатичними засобами, забезпечення безпеки країни і її громадян, піднесення міжнародного авторитету нашої країни у світі немає дрібниць. Тут доленосним можуть виявитися кожне рішення і кожне слово.

  Будьте мудрими і наполегливими, дійте розважливо і рішуче водночас. І головне – вірте в свою країну. В її людей і її майбутнє. 

  Стійкості Вам та впевненості у власних силах, шановні працівники дипломатичної служби, міцного здоров’я, невичерпних сил та нових успіхів в ім’я нашої Батьківщини.

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                                              Арсеній Яценюк