• In English
 • Арсеній Яценюк: Очікуємо публічної заяви Президента Єврокомісії про виконання Україною всіх вимог для безвізового режиму
  опубліковано 18 грудня 2015 року о 13:22

  «Ми очікуємо офіційного оголошення і публічної заяви (Президента Європейської комісії) Жана-Клода Юнкера з приводу того, що Україна виконала всі вимоги для запровадження безвізового режиму для поїздок громадян України до Європейського Союзу», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в п’ятницю, 18 грудня.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що щойно Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про події в Брюсселі, де сьогодні має відбутися оголошення рішення Європейської комісії щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС.

  «Хотів би привітати всіх з тим, що ми очікуємо зараз офіційного оголошення і публічної заяви (Президента Європейської комісії) Жана-Клода Юнкера з приводу того, що Україна виконала всі вимоги для запровадження безвізового режиму для поїздок громадян України до Європейського Союзу», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Він назвав це результатом спільної роботи: «Коли ми працюємо спільно, у нас завжди все виходить. Це результат роботи Президента України, який був у Брюсселі. Це результат роботи Уряду, і це результат роботи українського Парламенту, який попри всі складнощі підтримав урядові ініціативи і проголосував за необхідні закони».

  «Це великий крок вперед у справжній європейській інтеграції, коли українські громадяни зможуть без віз подорожувати теренами нашої Європи, тому що Україна є частиною великої європейської сім'ї», - наголосив Арсеній Яценюк.