• In English
 • У ПАТ "Укрзалізниця" розпочала роботу Моніторингова група з питань закупівель на залізничному транспорті
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 18:19

  В ПАТ «Укрзалізниця» розпочала роботу Моніторингова група з питань закупівлі товарів, робіт і послуг для залізничної галузі. Про це під час прес-конференції в Києві повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Завгородній.

  За його словами, Моніторингова група здійснюватиме громадський контроль за  прозорістю закупівлі матеріальних ресурсів на залізничному транспорті. «До складу цієї групи увійшли журналісти, представники громадських організацій, і я впевнений, що ефективність роботи цієї групи ми побачимо вже найближчим часом», - зазначив Олександр Завгородній.

  В.о. голови правління компанії також додав, що це один із заходів у переліку запланованих Укрзалізницею дій, що дозволить товариству піднятися на більш високі позиції в частині прозорості своєї діяльності. «Ми ведемо активний відкритий діалог з громадськістю, і сьогодні всі дії, починаючи від організації руху поїздів, намагаємося виконувати швидко та спільно зі своїми колегами», - повідомив Олександр Завгородній.

  Нагадаємо, що ПАТ «Укрзалізниця» посіла восьме місце у рейтингу прозорості українських державних компаній серед 100 відомих державних компаній України, визначеному експертами Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».