• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО та на державному кордоні
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 10:33

  Обстановка з пропуском осіб та транспортних засобів через контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО залишається динамічною. Збільшення пасажиропотоку фіксувалося на контрольних пунктах «Зайцеве» та «Мар’їнка». КПВВ продовжують працювати в штатному режимі.

  Вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 7675 осіб та 1120 транспортних засобів; КПВВ «Мар’їнка» - 3835 осіб та 1065 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 9220 осіб та 2540 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 3015 осіб та 550 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2355 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд на неконтрольовану територію очікувало 500 автівок, а на в`їзд 400 транспортних засобів. На «Мар’їнці» перебувало 160 та 300 автомобілів, що перебували в напрямку виїзд та в’їзд відповідно. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 60 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території складала 40 автомобілів. На контрольному пункті в’їду-виїзду «Гнутове» 80 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, а черга на виїзд складала 15 автівок.

  Як вже повідомляла Державна прикордонна служба України, з наближенням Новорічних та Різдвяних свят очікується збільшення пасажиро-транспортного потоку, в тому числі в контрольних пунктах в'їзду-виїзду. Аби  забезпечити належні умови для громадян, які слідують через лінію розмежування, прикордонним відомством буде збільшено ритмічність пропускних операцій. В період свят всі контрольні пункти функціонуватимуть в штатному режимі. Обмеження можуть бути введені лише у разі загрози життю учасникам руху. Крім того, напередодні Нового року очікується відкриття контрольного пункту в районі н.п. Піщевик. Там буде обладнано більше смуг для руху, як транспорту так і пішоходів, у порівнянні з нині діючим КПВВ «Гнутове». Це дозволить максимально зменшити черги на даному напрямку та створити комфортні умови для людей.