• In English
 • Максим Нефьодов: Громадська рада для Мінекономрозвитку - це інтерфейс роботи з громадянським суспільством
  опубліковано 16 грудня 2015 року о 17:17

  Активна позиція Громадської ради сприяє просуванню реформ, які здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Крім того, підтримка громадянського суспільства допомагає долати опір старої бюрократичної системи. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов під час підсумкового засідання Громадської ради.

  Максим Нефьодов зробив короткий звіт щодо роботи Міністерства за рік та підкреслив роль Громадської ради у питанні просування реформ. «Для Мінекономрозвитку Громадська рада - це інтерфейс роботи з громадянським суспільством. Рада активно працює, збирається у повному складі та в окремих комітетах, бере участь у круглих столах, дискусіях, робочих групах. Це має велике значення для успіху та комунікації реформ”, - зазначив він.

  Зі свого боку керівники комітетів Громадської ради розповіли про результати роботи за ключовими напрямками, про стан виконання поточних завдань, а також висловили пропозиції щодо побудови роботи на 2016 рік. Окрема увага приділялася складнощам, які виникають в процесі реалізації реформ.

  Голова Громадської ради Олег Платонов відзначив високу увагу суспільства до роботи колегіального органу, який працює системно та за чітко визначеними напрямками. У свою чергу заступник Міністра підкреслив важливість такого зворотного зв'язку. «Ми намагаємось оперативно реагувати на конструктивну критику. Тому хотілося б бачити від Громадської ради структуровані пропозиції, щоб ми могли їх підтримувати і втілювати у життя. Давайте концентруватись на тому, щоб отримати помітний результат у вимірюваних показниках”, - запропонував він.

  Нагадаємо, новий склад Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України був остаточно затверджений 23 липня 2015 р. До складу ради ввійшли 35 представників від громадських організацій та профспілок. Головою Громадської ради був обраний президент Асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України “Укрзовніштранс” Олег Платонов.

  Річний звіт Мінекономрозвитку за посиланням: http://bit.ly/MEYReport.