• In English
 • У Дніпропетровській області на земельних аукціонах інвесторам передали в оренду 585 гектарів земель
  опубліковано 16 грудня 2015 року о 15:45

  На земельних аукціонах у Дніпропетровській області упродовж поточного року землевпорядники продали права оренди на 21 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Інвестори взяли в користування близько 354 га пасовищ та 231 га ріллі.

  За підсумками усіх проведених аукціонів вартість річної орендної плати на земельні ділянки підвищилась з 244  тис. грн. до 274 тис. гривень. Отримані кошти щорічно поповнюватимуть місцеві бюджети та можуть бути використані на реалізацію соціальних програм.

  Під час торгів вартість оренди на один з наділів зросла майже вдвічі. Земельна ділянка площею 29,93 га розташована на території Бородаївської сільської ради Верхньодніпровського району. В результаті конкуренції між інвесторами розмір річної орендної плати збільшився з 23 тис. грн. до майже 46 тис. гривень.

  Наступні земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) на Дніпропетровщині відбудуться 22, 23 та 24 грудня поточного року.

  Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва землевпорядники запропонують інвесторам близько 438 га ріллі та 118 га пасовищ. Землі розташовані на території Апостолівського, Верхньодніпровського, Магдалинівського, Межівського, Нікопольського, Солонянського, Петриківського та П’ятихатського районів Дніпропетровщини.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».