• In English
 • Павло Розенко: Законопроект про створення Національного агентства зайнятості найближчим часом буде розглянутий Урядом
  опубліковано 16 грудня 2015 року о 12:08

  Робота над законопроектом про створення Національного агентства зайнятості завершена. Він проходить фінальне погодження у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади і найближчим часом буде розглянутий на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це в ефірі ТРК «Ера» заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

  «Ми започаткували процес створення Національного агентства зайнятості, – сказав він. – Для нас важливо не змінити вивіску, а внести новий зміст у нову систему. Це буде активний учасник ринку праці, посередник на ринку праці, агентство, яке надаватиме професійні послуги з працевлаштування, перекваліфікації, перенавчання».

  «Ми залучили міжнародних експертів, тому що хочемо, щоб законопроект засновувався на європейській практиці, – додав Павло Розенко. – Ми базуємося на функціонуванні служби зайнятості, зокрема, в Німеччині. По-друге, для нас важливо, щоб уже в процесі обговорення проекту були залучені народні депутати України. Тому що дуже часто ми розробляємо проекти законів, потім вони потрапляють у комітет Верховної Ради – і лежать там, або відхиляються на першому ж етапі розгляду. Таке зараз, на жаль, відбувається з проектом пенсійної реформи. А для нас важливо не просто внести законопроект, а щоб він був ухвалений Верховною Радою України».

  «По-третє, для нас дуже важливо ухвалювати такі рішення в соціальному діалозі зі стороною роботодавців і профспілками», – зазначив Павло Розенко.