• In English
 • Олександр Квіташвілі: Не треба розхитувати човен. Уряд був єдиним і залишається єдиним
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 14:46

  «Не потрібно розхитувати човен, не потрібно в цей дуже важкий період для країни лобами зіштовхувати різні гілки влади. Уряд був єдиним і залишається єдиним», - заявив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі у вівторок, 15 грудня.

  Олександр Квіташвілі підкреслив, що останні дванадцять місяців відбуваються постійні «нападки на Уряд, звинувачення в корупційних схемах, в усіх гріхах»: «І зараз, перед ухваленням бюджету та нового Податкового кодексу, ця машина дуже посилилася».

  Міністр підкреслив, що працює в цьому Уряді рік: «Я цих людей знаю дуже добре. Ми працюємо в щоденному режимі. Я знаю, чим вони займаються і що вони прагнуть зробити».

  «Можу сказати від себе як від людини, яка не народилася в Україні та працює в Уряді України. Якби я мав хоча б на йоту якісь підозри, нібито хтось із моїх колег, починаючи з Прем'єр-міністра і закінчуючи будь-яким міністром, займається якимись корупційними справами, - мене б тут давно вже не було. Я б не працював у цій країні», - наголосив Олександр Квіташвілі.

  «Звинувачення в корупції всього Уряду, до якого входжу і я, - це також образа мені особисто», - сказав Міністр.

  Він наголосив, що Уряд робить усе для того, щоб побороти «ракову пухлину корупції, яка вбиває країну»: «Нам потрібна в цьому допомога».

  Олександр Квіташвілі ще раз підкреслив, що Уряд України – єдиний: «Ми представляємо різні народи, різні партії і фракції, але ми працюємо як одна команда. Маючи досвід роботи в Уряді Грузії, можу сказати, що це така ж злагоджена команда, яка була у нас там».

  «Тому я абсолютно впевнений, що з цією командою дуже багато можна досягти. Так що не потрібно розхитувати човен, не потрібно в цей дуже важкий період для країни лобами зіштовхувати різні гілки влади. Уряд був єдиним і залишається єдиним», - наголосив Міністр.