• In English
  • З початку АТО розгорнута система технічного забезпечення ЗС України дозволила відновити 34 тисячі 283 одиниці озброєння та військової техніки
    опубліковано 15 грудня 2015 року о 12:12

    За минулий тиждень ремонтно-відновлювальні бригади Збройних Сил України повернули до виконання бойових завдань в районі проведення АТО 283 одиниці озброєння та військової техніки, зокрема, танки, гаубиці, протитанкові гармати, бронетранспортери та бойові машини, а також понад 150 одиниць автомобільної техніки. Про це сьогодні, 15 грудня, на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив речник Міністерства оборони України підполковник Дмитро Гуцуляк.

    З початку АТО розгорнута система технічного забезпечення Збройних Сил України дозволила відновити вже 34 тисячі 283 одиниці озброєння та військової техніки. При цьому понад 32,5 тисячі одиниць відновлено силами та засобами військових частин Збройних Сил України.

    На державних підприємствах модернізовано 45 одиниць озброєння та військової техніки. У тому числі, бойові й транспортні вертольоти, літаки штурмової авіації й техніка радіотехнічних військ.