• In English
 • «Безпечна Україна – значить, безпечна Польща і безпечна Європа», – Міністр національної оборони Республіки Польща Антоні Мацеревич
  опубліковано 14 грудня 2015 року о 16:54

  «Україна є стратегічним партнером Республіки Польща і нашим абсолютним пріоритетом. Тому свій перший візит на посаді міністра оборони я здійснив саме до Києва. Безпечна Україна – значить, безпечна Польща і безпечна Європа», – про це повідомив представникам засобів масової інформації Міністр національної оборони Республіки Польща Антоні Мацеревич за підсумками зустрічі з Міністром оборони України генералом армії України Степаном Полтораком.

  Антоні Мацеревич наголосив, що всі спільні починання, про які йшлося на переговорах, глави оборонних відомств двох держав закріпили в Декларації, яку щойно підписали.

  «Ця подія для нас дуже важлива, так само, як і український досвід», – підкреслив він.

  Міністр національної оборони Республіки Польща поінформував, що сьогодні під час зустрічі було прийняте рішення про подальший розвиток двосторонньої співпраці між Україною та Польщею в оборонній сфері.

  «Хочу заявити про нашу готовність до спільних навчань, які вже відбуваються в рамках польсько-канадсько-американської співпраці у Яворові. Ми прагнемо розвивати її й надалі, так само, як співпрацю у військово-промисловій галузі», – повідомив Антоні Мацеревич.