• In English
 • Обговорено можливість залучення японських інвестицій у сферу енергоефективності та відновлюваної енергетики
  опубліковано 14 грудня 2015 року о 16:20

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками Інституту енергетичної економіки Японії (IEEJ), компанії «Kyushuelectricpowerco» та Управління екологічними ресурсами (ERM).

  Дана зустріч відбулася 11 грудня 2015 року та є продовженням діалогу, розпочатого в  Японії у лютому цього року, де  Сергій Савчук перебував з робочим візитом у складі української делегації.

  У ході зустрічі сторони обговорили пріоритетні напрямки діяльності у сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики та подальшу співпрацю з метою  залучення японських інвестицій у ці сфери. Зокрема, обговорювалось питання реалізації національних планів дій у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності до 2020 року.

  Окремо японська сторона висловила зацікавленість у питаннях поводження з побутовими відходами, зокрема, їх  ефективного використання для виробництва електричної та теплової енергії в Україні.

  Наступну робочу зустріч сторони домовилися провести вже в лютому 2016 року.

  Довідково

  Інститутенергетичної економіки, Японія (IEEJ)  створено для здійснення науково-дослідницької діяльності в спеціалізованих галузях енергетики.

  Інститутенергетичної економіки здобув гарну репутацію в Японії і за кордоном, розробляючи відповідні пропозиції з питань енергетики та навколишнього середовища, які базуються на об'єктивних аналізах і прогнозах.

  Компанія «Kyushuelectricpowerco» -  забезпечує енергією сім адміністративно-територіальних одиниць (Fukuoka, Nagasaki, Ōita, Saga, Miyazaki, Kumamoto, Kagoshima) Японії.

  ERM - Управління екологічними ресурсами (ERM) є провідним світовим постачальником соціальних та консультаційнихпослуг з питань навколишнього середовища, надає технічну та практичну підтримку проектів, пов'язаних зі скороченням викидів вуглецю тощо.