• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 14 грудня 2015 року о 10:45

  Обстановка з пропуском осіб та транспортних засобів через контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО залишається динамічною.

  Загальний пасажиро-транспортний потік залишився на рівні попередньої доби, проте набагато менший ніж той, що був напередодні вихідних. Контрольні пункти працюють в штатному режимі.

  В контрольному пункті «Новотроїцьке» ще один чоловік намагався «домовитися» з прикордонниками. Даний громадянин України запропонував неправомірну вигоду, аби його поза чергою пропустили через лінію розмежування. Тепер йому доведеться давати пояснення співробітникам Волноваського відділу поліції. Нагадуємо, що за спробу дачі хабара передбачена кримінальна відповідальність. 

  Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 6800 осіб та 1335 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 2035 осіб та 660 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 7840 осіб та 2605 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2215 осіб та 515 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2365 осіб.

  Сьогодні вранці в КПВВ спостерігається зменшення транспорту, який очікує на оформлення. Так, на «Зайцевому» та «Георгіївці» перебувало по 200 транспортних засобів, які прямують на виїзд до неконтрольованої території. 200 та 180 автомобілів відповідно знаходилися в напрямку в'їзду. Відсутньою була черга в обох напрямках на КПВВ «Новотроїцьке». В КПВВ «Гнутове» оформлення очікувало 70 автівок на в’їзд та 15 на виїзд.