• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 12 грудня 2015 року о 09:02

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб та транспортних засобів, залишається динамічною. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

  В контрольних пунктах «Гнутове», «Новотроїцьке» та «Станично-Луганське» відмічалось певне збільшення пасажиропотоку. У той же час на «Зайцевому» та «Георгіївці» спостерігалося зменшення кількості громадян, які слідували через лінію розмежування.

  Для належного та оперативного оформлення громадян на кілька годин продовжувався термін роботи окремих КПВВ.

  Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 7385 осіб та 1100 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 2390 осіб та 680 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 9465 осіб та 2965 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2905 осіб та 710 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2970 осіб.

  Сьогодні вранці на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало близько 3500 та 300 транспортних засобів, які прямують на виїзд до неконтрольованої території. На в’їзд прямують 400 та 180 автомобілів відповідно. Значно менша кількість транспорту на КПВВ «Новотроїцьке» - по 30 транспортних засобів на в’їзд та виїзд. В КПВВ «Гнутове» 60 автомобілів очікувало на в’їзд з неконтрольованої території, черга на виїзд відсутня.