• In English
 • Голова Казначейства Тетяна Слюз провела розширені наради у містах Кремінна, Сватово та Рубіжне
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 19:34

  В рамках візиту до Луганської області, на територію, що підконтрольна українській владі, Голова Казначейства 11 грудня відвідала Управління Казначейства у містах Кремінна, Сватове та  Рубіжне де зустрілась з їх трудовими колективами.

  Під час зустрічей Тетяна Слюз спільно з працівниками управлінь Казначейства розглянула низку важливих для системи Казначейства питань,  проінспектувала стан облаштування приміщень управлінь Казначейства, їх матеріально-технічне забезпечення, умови праці казначеїв, дотримання  інформаційної безпеки, анонсувала прийняття Верховною Радою нового Закону України «Про державну службу», звернула увагу казначеїв на заходи, що здійснюються  Казначейством  щодо спрощення процедур казначейського обслуговування, які планується запровадити найближчим часом. 

  Також  в ході  перебування у Луганській області  Тетяна Слюз провела розширені наради  у містах  Кремінна, Сватово та Рубіжне за участю керівництва районних державних та  військово-цивільних адміністрацій, міських, селищних та сільських рад, казначеїв, керівників районних фінансових органів, розпорядників  та одержувачів бюджетних коштів.

  Очільниця Казначейства порушила низку актуальних тем, зокрема, щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», проінформувала про переваги системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства – казначейство» та подальші перспективи підключення клієнтів до неї.

  У м.Сєвєродонецьк Голова Казначейства провела   розширену нараду за участю голови обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки, керівництва міста, керівників  департаментів обласної адміністрації, казначеїв, розпорядників  та одержувачів бюджетних коштів.

  Тетяна Слюз ознайомила з пріоритетними напрямками вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів, доповіла про поточний стан виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів, звернула увагу на недопущенні виникнення кредиторської заборгованості на кінець бюджетного року .

  Окремо Голова Казначейства зупинилась на питаннях  казначейського обслуговування міських, селищних та сільських бюджетів, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, а також бюджетів новостворених  об’єднаних територіальних громад, переваг та недоліків при переході місцевих бюджетів на обслуговування в установи банків державного сектору.

  В рамках насиченої програми та перебування в Донецькій та Луганській областях, Тетяна Слюз  передала нову комп’ютерну техніку  Управлінням Казначейства у м. Артемівськ,  Мар¢їнському районі Донецької області, що виконує свої повноваження в м. Курахове , м. Дебальцевому, яке виконує свої повноваження в м. Артемівськ та Управлінням Казначейства у  Станічно-Луганському та Попаснянському районах.