• In English
 • МІП представило напрямки протидії російській пропаганді представникам обласних державних адміністрацій
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 14:57

  10 грудня  2015, під час семінару з представниками Адміністрації Президента України, Міністерства інформаційної політики України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, відбулася презентація напрямків протидії російській пропаганді обласним державним адміністраціям.

  «За підтримки МІП на Сході країни обласне державне телебачення включено  в 10 населених пунктах, з них у 7 – ДонТРК та у 3 – ЛугТРК. Канал «ІРТА»  включено у 6 населених пунктах.  У Волновасі почали мовити 3 приватних канали («5 канал», «Студія 1 + 1», «Україна») та один державний (Перший Національний). Всього встановлено 20 аналогових телевізійних передавачів. Українським радіомовленням забезпечено 9 населених пунктів. Зокрема, встановлено 7 ФМ-передавачів для трансляції Громадського радіо та 8 ФМ-передавачів для трансляції інших українських радіостанцій», - прозвітувала від МІП заступник Міністра Тетяна Попова у напрямку відновлення українського мовлення на Сході України.

  Крім того, представлено загальний звіт роботи МІП за визначеними напрямками діяльності, зокрема про завершення реформи іномовлення України.

  Нагадаємо, що 08 грудня 2015 року, Верховна Рада України проголосувала, в другому читанні, за законопроект Міністерства інформаційної політики України «Про систему іномовлення України», внесений Урядом до Парламенту від 13.07.2015 за № 2334а. До завершення реформи іномовлення залишився підпис Президента України.