• In English
 • На Черкащині від продажу несільськогосподарських земель отримали майже 21 мільйон гривень
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 14:37

  Бюджети різних рівнів Черкаської області з початку року поповнились майже на 21 мільйон гривень. Кошти надійшли від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Отримана сума на 6 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року (14,96 млн. гривень). Фінансовий ресурс місцеві громади регіону можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм.

  Усього за 11 місяців року на Черкащині реалізували 96 ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності. Їх загальна площа становить 48,01 гектара. Найбільшу кількість земель передали у приватну власність у м. Черкаси (20 ділянок площею 3,2 га). Бюджет міста отримав 5 млн. гривень. У м. Умані за 6,2 млн. грн. продали 14 ділянок площею 20,7 гектара.

  Довідково

   Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють районні державні адміністрації або органи місцевого самоврядування у межах їхніх повноважень.